Twój własny dron w 30 minut

Drony są teraz bardzo “na czasie”. Amazon planuje już w 2016 roku wprowadzić je do swojej floty jako doręczycieli paczek na terenie Stanów Zjednoczonych. Fakt ten pokazuje jak bardzo drony zaczynają wkraczać do naszego życia codziennego. Co więcej, teraz nawet ty możesz zbudować i zaprogramować swojego własnego latającego robota.

Skyworks Aerial Systems wprowadza na rynek system umożliwiający zbudowanie drona we własnym domu. Hasło przewodnie kampanii brzmi:

Istnieje wiele robotów, ale żaden nie pozwala Ci zasiąść na miejscu ich projektanta.

Projekt nazywany „Eedu” swoją nazwę wziął od pierwszych liter słów „easy educational drone unit”. Pozwala budować i programować własnego drona w niewiele ponad 30 minut.

Chcemy uprościć skomplikowaną część budowania dronów, ale nadal pozostawić jej na tyle, by stworzenie nowego robota dawało niebywałą satysfakcję.


Użytkownicy mogą więc nie tylko złożyć mechaniczne części robota, ale także dowolnie go programować dostosowując go jednocześnie do swoich osobistych wymagań. Dzięki temu projektowany dron między innymi nie posiada aplikacji, które dla większości osób są zbędne czy zbyt trudne w obsłudze.

Jeśli marzycie o stworzeniu czegoś wedle własnego pomysłu jest to dla was idealna opcja. Już teraz możecie kupić zestaw Eedu w przedsprzedaży za niecałe 450 USD. Jeżeli projekt jest strzałem w 10 pierwsze przesyłki z zestawem Eedu będzie można otrzymać już na początku stycznia 2016.

Źródła:

http://www.huffingtonpost.com

http://www.wikipedia.com

Share Button

Powiązane wiadomości

Napisz odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są za pomocą *© 2014 Centrum Schumpetera. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.