Firma super panel ma w swoim asortymencie artykuły, które świetnie sprawdzają się w budownictwie. Zapoznaj się z ich asortymentem - będą to nowoczesne zabudowania, wielowarstwowe płyty, chłodnicze drzwi, obróbki blacharskie, akcesoria montażowe czy zabudowania nowoczesne.

Warstwowe płyty ścienne - szczegółowe informacje

Lekkie obudowy dachów oraz ścian w budynkach publicznej użyteczności, obiektach przemysłowych czy też magazynowych są często robione z takiego materiału jak płyty warstwowe w okładzinach metalowych. Rdzeń, który znajduje się pomiędzy dwiema zewnętrznymi metalowymi okładzinami, innymi słowy płytami, pełni funkcję izolacyjną. Prawidłowy poziom efektywności oraz doskonałe parametry izolacyjności to coś, co możemy osiągnąć dzięki użyciu płyt warstwowych.

Montaż płyt tego rodzaju jest nieskomplikowany i błyskawiczny. Montaż może trwać ledwie parę godzin, jeśli tylko dokona ją wprawiony wykonawczy zespół. Płyty ścienne oraz dachowe składają się z konkretnych etapów tej instalacji. Rozładowanie transportu za pomocą budowlanego ekwipunku, instalowanie podkonstrukcji, czy też zdjęcie zabezpieczającej folii na płyty to realizacje, z których dzielą się różnorodne etapy. Zdecydowanie warto wiedzieć, że materiał tego rodzaju skuteczny okazuje się w rezultacie do każdego schematu poszczególnego obiektu. Uprzemysłowienie to podstawowy cel, do którego są z reguły stosowane.

Drzwi chłodnicze - gdzie są wykorzystywane oraz w jakim lokalu bardzo dobrze spełnią wszelkie oczekiwania?

Drzwi chłodnicze są najczęściej stosowane do pomieszczeń o temperaturze w zakresie od 0 do 5 stopni. W szczególności do ich okrycia wykorzystuje się takie materiały jak: stal powlekana, stal kwasoodporna, ale również jest możliwość lakierowania drzwi na dowolny odcień. Do wykorzystania w chłodniach i miejscach o środowisku kontrolowanym, zazwyczaj dopasowywane są zawiasowe chłodnicze drzwi. W miejscach, w których temperatura powinna być właściwie przystosowana, sprawdzone będą właśnie tego typu drzwi do chłodni, a mogą to być przykładowo: centra dystrybucji napojów, żywności i wyrobów farmaceutycznych. Dobrać można dopasowaną grubość drzwi chłodniczych, to znaczy, że znajdą się na rynku chłodnicze drzwi w wersji pojedynczej, również podwójnej. Nie musicie Państwo zamartwiać się o parametry izolacyjne, z uwagi na to, iż każde z nich je posiadają. Rama właśnie takich drzwi chłodniczych może zostać zamocowana do ściany, która wykonana jest z płyt warstwowych oraz standardowego muru. Wygodniejszą możliwością dla niektórych przedsiębiorców mogą zostać przesuwalne drzwi chłodnicze. Wahadłowe drzwi sprawdzą się w lokalach, gdzie przeważa energiczny ruch, ponieważ nie trzeba ich nieustannie samodzielnie domykać.

Tagi: Biznes

Brak komentarzy

Zostaw komentarz